Opis: Arion Puppy Medium Breed Chicken&Rice 12 kg
ARION Original jest karmą bezglutenową (gluten-free) i nie zawiera jakichkolwiek produktów z kukurydzy czy innych zbóż. Dzięki temu ARION Original zmniejsza niebezpieczeństwo zaburzeń u nawet najwrażliwszych psów.
Przez pierwsze tygodnie życia szczenię jest chronione przed wieloma chorobami przez mleko matki. Niestety, szczenięta przestają być karmione przez sukę kiedy ich system odpornościowy nie jest jeszcze w pełni rozwinięty. Aby wzmocnić system odpornościowy Twego szczenięcia, ARION Original wzbogacił wszystkie karmy Puppy o naturalne przeciwutleniacze z owoców cytrusowych.
- Bez glutenu
- Bez kukurydzy
- Bez zbóż
Skład:
Kurczak (w postaci dehydratyzowanej) 52%), ryż (31%), tłuszcz zwierzęcy, ziemniaki, groszek zielony, hydrolizat białka zwierzęco, pulpa z buraka cukrowego, drożdże browarniane, olej rybny, sól kuchenna, Fruktooligosacharydy (FOS), manno oligosacharydy (MOS), ziarna winogron, wyciąg z owoców cytrusowych
Wspomaga uczenie się
Karma wzbogacona w kwasy Omega-3 (DHA) z oleju rybnego w celu wsparcia rozwoju mózgu i wspomożenia zdolności uczenia się rosnącego szczenięcia.
Optymalny rozwój
Karma bogata w białko zwierzęce i tłuszcz dla zapewnienia rosnącemu szczeniakowi należytej ilości energii i wartości odżywczych.
Poprawa odporności
Wyważenie źródeł niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6, witaminy E i C, beta-karoten i naturalne wyciągi z owoców cytrusowych wspiera delikatny naturalny system odpornościowy młodego szczenięcia.
Analiza:
białko | 28 % |
tłuszcz | 18 % |
popiół | 6,5 % |
włókno | 2 % |
wapń | 1,4 % |
fosfor | 0,9 % |
DHA | 0,1 % |
wit. A | 22.000 I.U |
wit. D3 | 1.900 I.U |
żelazo | 140 mg/kg |
miedź | 18 mg/kg |
cynk | 200 mg/kg |
mangan | 10 mg/kg |
jod | 4 mg/kg |
selen | 0,3 mg/kg |
L-karnityna | – mg/kg |
tauryna | – mg/kg |
energia metaboliczna | 3.822 kcal/g |
Specification: Arion Puppy Medium Breed Chicken&Rice 12 kg
|
Ja. –
Pies zadowolony 😉 🙂
js –
ok…
Wanessa –
Bardzo polecam te karme Mam 5mies owczarka niemieckiego i po Arionie 1 stanely mu uszy 2 Pies jest aktywniejszy 3 problemy ze stawami nie chodzi mi o dysplazje znikly jestem bardzo zadowolona
Izabela –
Ok
Maciej –
Dobra jakość w przystępnej cenie. Pies rozwija się zdrowo, ma dużo energii.
mirmad –
Pies jest bardzo zadowolony 🙂
Agnieszka –
bardzo dobry
AGA –
KARMA SPEŁNIA WSZYSTKIE KRYTERIA OPISANE PRZEZ PRODUCENTA
PSIAK WCINA CHĘTNIE.KARMA ŁADNIE PACHNIE
WIELKOŚĆ KARMY ODPOWIEDNIA DOLA RASY PIESKA
POLECAM
Roman-54 –
Dobry
BALBIN –
Super karma dla szczeniaków średnich i dużych ras.
dina –
Produkt godny polecenia.