BigCATs Wędka kolorowa Cool Spring 50cm

22,00 

SKU: 83907331 Kategoria:

Oferty: BigCATs Wędka kolorowa Cool Spring 50cm

Opis: BigCATs Wędka kolorowa Cool Spring 50cm

Wędka kolorowa na druciku z wymiennym piórkiem do zabawy z kotem.
Zabawa z kotem jest niezwykle ważna dla jego rozwoju oraz samopoczucia. Każdy kot domowy, duży czy mały, rasowy czy przygarnięty, potrzebuje ruchu. W domowym zaciszu zazwyczaj nie dostarczają go inne zwierzęta, czy pogoń za pożywieniem. Ruch jest dla kota niezwykle ważnym aspektem życia. Tak samo ważna jest zabawa z właścicielem, kiedy nawiązuje się bardzo potrzebna dla obu stron więź.
Podczas zabawy, kot zarówno poprawia swoją kondycję, spalając zbędne kalorie, wypracowane pieczołowicie na kanapie, jak i przypomina sobie odruchy instynktu. Piórko pozwala na zabawę w dowolnym miejscu i czasie, zachęcając kota do ruchu, zwiewnymi ruchami delikatnych piórek.
Dzięki swojej budowie zabawka jest bardzo praktyczna i ekonomiczna. Wymienne piórka lub skórki można zawieszać szybko i łatwo, uzyskując nowe urozmaicone zabawki. Piórka umieszczone są na elastycznym, ale dość sztywnym druciku z krótką, kolorową rączką z kompozytu. Na druciku dodatkow umieszczone są kolorowe koraliki, które poruszają się po druciku, dodatkowo pobudzając kota do zabawy. Zabawka jest odporna na złamanie przez kota nawet znacznych rozmiarów, dysponujących dużą siłą. Drucik stalowy, jest odporny na przegryzienie. Piórka pochodzą od ptaków hodowlanych i są w kolorach naturalnych lub barwione. Na końcu każdej zabawki przymocowany jest mały dzwoneczek, zachęcający do zabawy. Piórka są mocowane do drucika specjalną agrafką, co pozwala na ich wymianę, kiedy zostaną zniszczone przez kota. Za pomocą agrafki można przymocować dowolną, inna końcówkę, zabawkę. Wymienne piórka, skórki lub wstążeczki czy rzemyki dostępne są w naszym sklepie. Zabawka ma dołączoną zawieszkę typu mix.
Proszę nie pozostawiać zabawki kotu do samodzielnej zabawy, aby nie zjadł piórek i umieszczonych elementów.
Zabawka zaprojektowana i wykonana ręcznie dla BigCATs.
Długość wędki wraz z drucikiem ok 50cm. Kolorystyka – mix.
Zdjęcia mają jedynie charakter poglądowy.

Specyfikacja: BigCATs Wędka kolorowa Cool Spring 50cm

Producent

BigCATs

Rodzaj

Zabawka na patyku

Wymiary

50 cm

Ilość ofert w sklepach

1

EAN

0590112220227

Opinie użytkowników

0.00 na 5
Dodaj opinię

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “BigCATs Wędka kolorowa Cool Spring 50cm”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BigCATs Wędka kolorowa Cool Spring 50cm
BigCATs Wędka kolorowa Cool Spring 50cm

22,00 

ZooCena.pl
Logo