BigCATs Wędka teleskopowa Wild Bird 2m

40,00 

SKU: 85582918 Kategorie: ,

Oferty: BigCATs Wędka teleskopowa Wild Bird 2m

Opis: BigCATs Wędka teleskopowa Wild Bird 2m

Wędka teleskopowa, ekstremalnie długa z wymiennymi piórkami na druciku do zabawy z kotem. Końcówka z piórek imituje ptaszka.
Zabawa z kotem jest niezwykle ważna dla jego rozwoju oraz samopoczucia. Każdy kot domowy, duży czy mały, rasowy czy przygarnięty, potrzebuje ruchu. W domowym zaciszu zazwyczaj nie dostarczają go inne zwierzęta, czy pogoń za pożywieniem. Ruch jest dla kota niezwykle ważnym aspektem życia. Tak samo ważna jest zabawa z właścicielem, kiedy nawiązuje się bardzo potrzebna dla obu stron więź. Podczas zabawy, kot zarówno poprawia swoją kondycję, spalając zbędne kalorie, wypracowane pieczołowicie na kanapie, jak i przypomina sobie odruchy instynktu. Piórko pozwala na zabawę w dowolnym miejscu i czasie, zachęcając kota do ruchu, zwiewnymi ruchami delikatnych piórek.
Wersja wędki z piórkiem typu PTASZEK, to jeszcze więcej frajdy i ruchu dla kota. Piórko jest wykonane w specjalny sposób, który powoduje że podczas ruchu, dodatkowo wiruje oraz wydaje słabo słyszalny dźwięk. W ten sposób imituje przelatującego ptaszka.
Dzięki swojej budowie zabawka jest bardzo praktyczna i ekonomiczna. Jednocześnie oferuje wyborną zabawę, oferując wyjątkowo duży zasięg (nawet do 6m w obie strony), pozwalając na dużo szaleństwa dla kotów uwielbiających gonitwy. Zbudowana jest z teleskopu, pozwalającego na zwiększenie długości lub zmniejszenie jej sztywności przez schowanie drucika do rurki. Wymienne piórka lub skórki można zawieszać szybko i łatwo, uzyskując nowe urozmaicone zabawki. Piórka umieszczone są na elastycznym, wyciąganym, ale dość sztywnym druciku z rączką (ok 100cm) z kompozytu. Zabawka jest odporna na złamanie przez kota nawet znacznych rozmiarów, dysponujących dużą siłą. Drucik stalowy, jest odporny na przegryzienie. Piórka pochodzą od ptaków hodowlanych i są w kolorach naturalnych lub barwione.  Piórka są mocowane do drucika specjalną agrafką, co pozwala na ich wymianę, kiedy zostaną zniszczone przez kota. Za pomocą agrafki można przymocować dowolną, inna końcówkę, zabawkę. Wymienne piórka, skórki lub wstążeczki, czy rzemyki dostępne są w naszym sklepie. Proszę nie pozostawiać zabawki kotu do samodzielnej zabawy, aby nie zjadł piórek i umieszczonych elementów. Zabawka zaprojektowana i wykonana ręcznie dla BigCATs. Długość teleskopu wraz z drucikiem ok 200cm. Rodzaj i kolorystyka zawieszki – mix losowy.
Wędka kolor – mix.
1szt

Zdjęcia mają charakter poglądowy. Kolory, zawieszki na ekranie mogę wyglądać nieco inaczej niż w rzeczywistości. UWAGA!!! Ze względu na charakter produktu (długość), jest on wysyłany w oddzielnej przesyłce, w specjalnym opakowaniu, wyłącznie z innymi wędkami, drobnymi zabawkami i piórkami.

Specyfikacja: BigCATs Wędka teleskopowa Wild Bird 2m

Producent

BigCATs

Rodzaj

Zabawka na patyku

Ilość ofert w sklepach

1

EAN

0590112220224, 5901122202240

Opinie użytkowników

0.00 na 5
Dodaj opinię

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “BigCATs Wędka teleskopowa Wild Bird 2m”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BigCATs Wędka teleskopowa Wild Bird 2m
BigCATs Wędka teleskopowa Wild Bird 2m

40,00 

ZooCena.pl
Logo