4Dogs 4DOGS Gryzolina z poroża Hook M easy

48,00 

SKU: 869543002 Category:

Opis: 4Dogs 4DOGS Gryzolina z poroża Hook M easy

Gryzolina Hook M Easy 40 cm ( waga gryzaka 40-70 g , długość zabawki 40 cm, średnica liny 10 mm)
GRYZOLINA naturalna zabawka dla psa
Nie jest tajemnicą, że psy uwielbiają przeciąganie liny, a idealną zabawką do tego jest klasyczna lina. Ale psy też uwielbiają żuć naturalne poroże, dlatego powstała zabawka, którą pokochają wszystkie psy! Łączy zalety obu zabawek w jeden wygodny przedmiot. Ta lina i poroże jest idealna do rozrywki dla twojego psa i może być używana jako zabawka do żucia lub do bezpiecznej zabawy z Twoim pupilem.

Bezpieczne żucie!
Lina wykonana jest ręcznie ze 100% bawełny; bez dodatków konserwujących co oznacza, że psy są całkowicie bezpieczne bawiąc się zabawką i żując linę!

Zdrowo
Włókna liny w trakcie gryzienia pracują jak nić dentystyczna czyszcząc kamień nazębny zębów podczas zabawy czworonoga zabawką. Właściciele zwierząt mogą być pewni, że zabawa z ich psiakiem tą zabawką jest bezpieczna

Trwałe! Ciasno tkany materiał i węzły z pewnością wytrzymają tak długo, jak sam gryzak z poroża. Właściciele nawet najbardziej ,,gryzących” psów mogą być pewni, że nie będą musieli
wymieniać tej zabawki w najbliższym czasie.

Różnorodność! Istnieje nie tylko szeroki wybór poroża, ale teraz połączyliśmy tę różnorodność z różnorodnością różnych stylów zabawek linowych. Istnieje nieskończona kombinacja różnych kawałków poroża, rozmiarów poroża, długości liny, liczby węzłów i rodzajów węzłów. Dla każdego psa jest zabawka z poroża i liny!

Gryzaki ,,easy” są przeznaczone dla psów posiadających słabszy zgryz. Są przecinane wzdłuż, by ułatwić dostęp do największego smakołyku wewnątrz poroża.

Specification: 4Dogs 4DOGS Gryzolina z poroża Hook M easy

Producent

4DOGS

Ilość ofert w sklepach

2

EAN

5906660134183

User Reviews

0.00 out of 5
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “4Dogs 4DOGS Gryzolina z poroża Hook M easy”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4Dogs 4DOGS Gryzolina z poroża Hook M easy
4Dogs 4DOGS Gryzolina z poroża Hook M easy

48,00 

ZooCena.pl
Logo