Barfeed Vetfood Egg Yolk 140 g

30,80 

SKU: 102853154 Category:

Opis: Vetfood BARFeed BARFeed Egg Yolk 140 g

Żółtko to bogactwo witamin.

Zawarte w żółtku kwasy tłuszczowe omega-3 oraz lecytyna działają przeciwzapalnie i przeciwzakrzepowo; zapobiegają też odkładaniu się płytki miażdżycowej.

Żółty barwnik –luteina – usprawnia pracę mózgu, poprawia koncentrację i pamięć, ponad to zapobiega uszkodzeniu siatkówki oka i ma silne właściwości przeciwutleniające. Dzięki temu spowalnia proces starzenia się u zwierząt i chroni je przed nowotworami. Podobne zadania pełnią zawarte w żółtku witaminy A i E. Co ważne, są one doskonale przyswajane przez organizm zwierzęcia, gdyż rozpuszczają się w otaczających je tłuszczach. Żółtka obfitują też we wzmacniającą kości i skórę witaminę D oraz witaminy z grupy B (niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego). Kompozycję tę dopełniają sole mineralne, m.in. żelaza, dlatego żółtko polecane jest zwierzętom z anemią.

Warto wiedzieć:

Struktura żółtka jaja kurzego jest podobna do krwi- zawiera substancję zwaną plazmą. Zawarta w plazmie grupa białek odpowiedzialna za funkcje ochronną to immunoglobulina Y, tego samego typu co immunoglobulina zawarta w zwierzęcej krwi. Działa przeciwko niektórym antygenom, a w szczególności przeciwko bakteriom, zwiększając odporność organizmu.

NATURALNIE ZDROWE

Produkty z linii BARFeed są dedykowane właścicielom zwierząt żywionych dietą BARF oraz zwolennikom naturalnego żywienia. Zawierają substancje czynne o udowodnionym prozdrowotnym działaniu, są przetwarzane w minimalnym stopniu, tak, aby zachować cechy, aktywność i maksymalne stężenie zawartych w nich związków biologicznie czynnych. Nigdy nie mieliśmy POKUSY, by do produkcji naturalnej linii preparatów dla zwierząt używać surowców paszowych.

Wszystkie zawarte w preparatach linii BARFeed owoce, warzywa i zioła pochodzą z kontrolowanych farm i upraw ekologicznych/organicznych. Ze względu na ich wysoką jakość – jakość spożywczą – zaliczane są do suplementów klasy: HUMAN GRADE.

Nie zawierają:

konserwantów
sztucznych barwników
sztucznych barwników
sztucznych barwników

Szczelne indukcyjne opakowania dają gwarancję bezpieczeństwa produktu i zachowania dobrej smakowitości.

STOSOWANIE: Zaleca się podawać następujące ilości preparatu w zależności od masy ciała zwierzęcia:

Koty i psy

Psy 10-20 kg m.c. – 2 płaskie łyżki stołowe

Psy > 20 kg m.c. – 3 płaskie łyżki stołowe

SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe 33%, oleje i tłuszcze surowe 58%, popiół surowy 4%, włókno surowe 0%

Specification: Barfeed Vetfood Egg Yolk 140 g

Producent

Barfeed

Waga

140g

Ilość ofert w sklepach

1

EAN

0590736885573, 5907368855738

User Reviews

0.00 out of 5
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “Barfeed Vetfood Egg Yolk 140 g”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Barfeed Vetfood Egg Yolk 140 g
Barfeed Vetfood Egg Yolk 140 g

30,80 

ZooCena.pl
Logo