Beaphar Pasta Do Zębów O Smaku Mięsa Dla Psa I Kota 100Ml

15,98 

SKU: 20476013 Kategoria:

Oferty: Beaphar Pasta Do Zębów O Smaku Mięsa Dla Psa I Kota 100Ml

Opis: Beaphar Pasta Do Zębów O Smaku Mięsa Dla Psa I Kota 100Ml

Beaphar Pasta do zębów o smaku mięsa dla psa i kota

Pasta do zębów Beaphar o smaku mięsa.

Zapewnia całodzienną ochronę uzębienia u psa i kota.

Pasta przeciwdziała powstawaniu płytki bakteryjnej, zapobiega formowaniu kamienia nazębnego, zapewniając świeższy oddech.
 

  • Przeciwdziałanie powstawaniu płytki bakteryjnej:
    różne bakterie oraz białka pochodzące z resztek pożywienia są przyczyną powstawania osadu na powierzchni zębów zwierzęcia. Pasta do zębów Beaphar zawiera enzymy zwalczające szkodliwe bakterie oraz usuwające osad.
     

 

  • Przeciwdziałanie powstawaniu kamienia nazębnego:
    wszystkie pozostałości płytki bakteryjnej, które nie zostaną usunięte podczas szczotkowania, po nasyceniu solami wapnia uformują twardy osad kamienia nazębnego. Pasta ta zawiera składniki, które wiążą związki wapnia, przeciwdziałając powstawaniu kamienia nazębnego.

Smak mięsa: poprawia smakowitość pasty i sprawia, że szczotkowanie zębów nie jest aż tak uciążliwe dla Twojego pupila, a wszystko to dzięki specjalnym dodatkom smakowym, jakie zastosowano w recepturze tej pasty.

Sposób użycia:

Dla efektywnego czyszczenia zębów psów i kotów należy posłużyć się szczoteczką do zębów Beaphar. Podczas pierwszego użycia należy stopniowo i delikatnie przyzwyczajać zwierzę do nowego preparatu. Niewielką ilość pasty nałożyć na palec i pozwolić mu na zlizanie jej. Większość psów i kotów będzie usatysfakcjonowana smakiem preparatu. Następnie zmoczyć szczoteczkę, nałożyć na nią odrobinę pasty i pozwolić pupilowi delektować się jej smakiem. Delikatnie unieść górną wargę, aby można było wyszczotkować kilka zębów. Podczas pierwszego zabiegu poprzestać na szczotkowaniu jedynie kilku trzonowców i kłów, cały czas uspokajając pupila, przemawiając do niego łagodnym głosem. Z powodu większej wrażliwości dziąseł wokół siekaczy zęby te należy czyścić dopiero podczas kolejnych zabiegów. W kolejnych dniach rozszerzać stopniowo zakres czyszczonych zębów aż do momentu, gdy będzie możliwe wyszczotkowanie wszystkich. Upewnić się, że zwierzę ma zawsze zapewniony dostęp do miski ze świeżą wodą.

Specyfikacja: Beaphar Pasta Do Zębów O Smaku Mięsa Dla Psa I Kota 100Ml

Producent

Beaphar

Ilość ofert w sklepach

31

EAN

8711231127894

Opinie użytkowników

0.00 na 5
Dodaj opinię

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “Beaphar Pasta Do Zębów O Smaku Mięsa Dla Psa I Kota 100Ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Beaphar Pasta Do Zębów O Smaku Mięsa Dla Psa I Kota 100Ml
Beaphar Pasta Do Zębów O Smaku Mięsa Dla Psa I Kota 100Ml

15,98 

ZooCena.pl
Logo