BigCATs Wędka teleskopowa 50cm

20,00 

SKU: 867905102 Kategorie: ,

Oferty: BigCATs Wędka teleskopowa 50cm

Opis: BigCATs Wędka teleskopowa 50cm

Wędka teleskopowa z wymiennymi piórkami na druciku do zabawy z kotem.
Zabawa z kotem jest niezwykle ważna dla jego rozwoju oraz samopoczucia. Każdy kot domowy, duży czy mały, rasowy czy przygarnięty, potrzebuje ruchu. W domowym zaciszu zazwyczaj nie dostarczają go inne zwierzęta, czy pogoń za pożywieniem. Ruch jest dla kota niezwykle ważnym aspektem życia. Tak samo ważna jest zabawa z właścicielem, kiedy nawiązuje się bardzo potrzebna dla obu stron więź.
Podczas zabawy, kot zarówno poprawia swoją kondycję, spalając zbędne kalorie, wypracowane pieczołowicie na kanapie, jak i przypomina sobie odruchy instynktu. Piórko pozwala na zabawę w dowolnym miejscu i czasie, zachęcając kota do ruchu, zwiewnymi ruchami delikatnych piórek.
Dzięki swojej budowie zabawka jest bardzo praktyczna i ekonomiczna. Pozwala na zabawę dla kotów, które uwielbiają piórka. Zbudowana jest z teleskopu, pozwalającego na zwiększenie długości lub zmniejszenie jej sztywności przez schowanie drucika do rurki. Piórka umieszczone są na elastycznym, wyciąganym, ale dość sztywnym druciku z rączką (ok 25 cm) z kompozytu.
Zabawka jest odporna na złamanie przez kota nawet znacznych rozmiarów, dysponujących dużą siłą. Drucik stalowy, jest odporny na przegryzienie.
Piórka są mocowane do drucika specjalną agrafką, co pozwala na ich wymianę, kiedy zostaną zniszczone przez kota. Za pomocą agrafki można przymocować dowolną, inna końcówkę, szybko i łatwo, uzyskując nowe urozmaicone zabawki.
Proszę nie pozostawiać zabawki kotu do samodzielnej zabawy, aby nie zjadł piórek i umieszczonych na patyku/wędce elementów.
Piórka pochodzą od ptaków hodowlanych i są w kolorach naturalnych lub barwione. Na końcu każdej zabawki/zawieszki przymocowany jest mały dzwoneczek, zachęcający do zabawy. Zabawka zaprojektowana i wykonana ręcznie dla BigCATs. Długość teleskopu wraz z wyciągniętym drucikiem ok 50cm. Rodzaj i kolorystyka zawieszki – mix losowy.
Wędka kolor – mix.
Zdjęcia mają charakter poglądowy. Kolory, zawieszki na ekranie mogę wyglądać nieco inaczej niż w rzeczywistości.

Specyfikacja: BigCATs Wędka teleskopowa 50cm

Producent

BigCATs

Wymiary

50 cm

Ilość ofert w sklepach

1

EAN

0590112220222, 5901122202226

Opinie użytkowników

0.00 na 5
Dodaj opinię

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “BigCATs Wędka teleskopowa 50cm”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BigCATs Wędka teleskopowa 50cm
BigCATs Wędka teleskopowa 50cm

20,00 

ZooCena.pl
Logo