BigCATs Wędka teleskopowa kolorowa 1m

30,00 

SKU: 867905088 Kategorie: ,

Oferty: BigCATs Wędka teleskopowa kolorowa 1m

Opis: BigCATs Wędka teleskopowa kolorowa 1m

Wędka teleskopowa z kolorowym uchwytem, długa z wymiennymi piórkami na druciku do zabawy z kotem.
Zabawa z kotem jest niezwykle ważna dla jego rozwoju oraz samopoczucia. Każdy kot domowy, duży czy mały, rasowy czy przygarnięty, potrzebuje ruchu. W domowym zaciszu zazwyczaj nie dostarczają go inne zwierzęta, czy pogoń za pożywieniem. Ruch jest dla kota niezwykle ważnym aspektem życia. Tak samo ważna jest zabawa z właścicielem, kiedy nawiązuje się bardzo potrzebna dla obu stron więź.
Podczas zabawy, kot zarówno poprawia swoją kondycję, spalając zbędne kalorie, wypracowane pieczołowicie na kanapie, jak i przypomina sobie odruchy instynktu. Piórko pozwala na zabawę w dowolnym miejscu i czasie, zachęcając kota do ruchu, zwiewnymi ruchami delikatnych piórek.
Dzięki swojej budowie zabawka jest bardzo praktyczna i ekonomiczna. Jednocześnie oferuje wyborną zabawę, oferując wyjątkowo duży zasięg (nawet do 4m w obie strony), pozwalając na dużo szaleństwa dla kotów uwielbiających gonitwy. Zbudowana jest z teleskopu, pozwalającego na zwiększenie długości lub zmniejszenie jej sztywności przez schowanie drucika do rurki. Piórka umieszczone są na elastycznym, wyciąganym, ale dość sztywnym druciku z rączką (ok 50cm) z przezroczystego kompozytu wypełnionego w kolorze.
Zabawka jest odporna na złamanie przez kota nawet znacznych rozmiarów, dysponujących dużą siłą. Drucik stalowy, jest odporny na przegryzienie. Na druciku umieszczona jest dodatkowo, kolorowa zabawka w postaci motylka lub kulki.
Piórka są mocowane do drucika specjalną agrafką, co pozwala na ich wymianę, kiedy zostaną zniszczone przez kota. Za pomocą agrafki można przymocować dowolną, inna końcówkę, szybko i łatwo, uzyskując nowe urozmaicone zabawki.
Proszę nie pozostawiać zabawki kotu do samodzielnej zabawy, aby nie zjadł piórek i umieszczonych na patyku/wędce elementów.
Piórka pochodzą od ptaków hodowlanych i są w kolorach naturalnych lub barwione. Na końcu każdej zabawki/zawieszki przymocowany jest mały dzwoneczek, zachęcający do zabawy. Zabawka zaprojektowana i wykonana ręcznie dla BigCATs. Długość teleskopu wraz z wyciągniętym drucikiem ok 100cm. Rodzaj i kolorystyka zawieszki – mix losowy.
Wędka kolor – mix.
Zdjęcia mają charakter poglądowy. Kolory, zawieszki na ekranie mogę wyglądać nieco inaczej niż w rzeczywistości.

Specyfikacja: BigCATs Wędka teleskopowa kolorowa 1m

Producent

BigCATs

Ilość ofert w sklepach

1

EAN

0590112220218

Opinie użytkowników

0.00 na 5
Dodaj opinię

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “BigCATs Wędka teleskopowa kolorowa 1m”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BigCATs Wędka teleskopowa kolorowa 1m
BigCATs Wędka teleskopowa kolorowa 1m

30,00 

ZooCena.pl
Logo