ICEPAW ICEPAW Insect Relief – spray przeciwko kleszczom i owadom 500ml

141,90 

SKU: 883271926 Category:

Opis: ICEPAW ICEPAW Insect Relief - spray przeciwko kleszczom i owadom 500ml

ICEPAW INSECT RELIEF – preparat przeciw kleszczom i owadom   

Szukasz skutecznej ochrony Twojego psa przed kleszczami? Preparat, który stosujesz okazał się mało skuteczny? Zastosuj ICEPAW Insect Relief –  innowacyjne połączenie 3 aktywnych składników: naturalnych – olejku z goździków i geraniolu oraz syntetycznej ikarydyny.

ICEPAW Insect Relief  to bardzo skuteczny i bezpieczny  preparat zapewniający ochronę przed: kleszczami, pchłami, komarami, końskimi muchami, meszkami, osami. Jest nieszkodliwy dla ludzi i zwierząt domowych. Ma postać sprayu o  działaniu silnie odstraszającym kleszcze i owady. Bezpieczny, wydajny i bardzo łatwy w użyciu. Bardzo skutecznie działa do 8 godzin.

Preparat przetestowany w najcięższych warunkach i terenach mocno zasiedlonych przez kleszcze! Rekomendowany przez Michaela Tetznera, wielokrotnego mistrza w psich zaprzęgach , intensywnie trenującego ze swoimi psami.  

Ważne!  każdy kleszcz przyniesiony przez Twojego Pupila  stanowi ryzyko poważnych chorób dla niego i domowników. Jeśli zatem zależy Ci na zdrowiu Twojego pupila i członków rodziny, warto zaopatrzyć się w skuteczny preparat odstraszający kleszcze i owady.

 

Niezwykła skuteczność wspólnego działania 3 aktywnych składników

.    Zastosowanie w preparacie Insect Relief unikalnego połączenia 3 aktywnych składników: naturalnych – olejku z goździków  i geraniolu oraz ikarydyny zapewnia wysoką skuteczność działania przez długi czas (do 8 godzin). 

.    Preparat zapewnia również silną ochronę w przypadku deszczu, silnego pocenia się organizmu psa i podczas ciepłych dni  -dzięki wyjątkowym właściwościom adhezyjnym (przylegania do skóry i sierści)

.    Doskonale sprawdza się także podczas aktywności z psem i w wyższych temperaturach 

Działanie składników zawartych w  Insect Relief

.    Geraniol to organiczny związek chemiczny,  w pełni naturalny, odstraszający komary, kleszcze, pchły. Nie zabija on owadów, a jedynie je odstrasza, zniechęcając do osiadania na skórze. Opary tego środka unoszą się w powietrzu i tworzą swego rodzaju barierę ochronną. Rozpylany na skórze skutecznie zapobiega pogryzieniom przez kleszcze.  (  Przeprowadzone badania na krowach wykazało, że wśród krów opryskiwanych geraniolem uzyskano zmniejszenie średniej liczby kleszczy na zwierzętach  o 98,4%)

 

.    Ikarydyna (N-acetylo-N-butylo-beta-alaninian etylu (> 20%) to  bezpieczny środek syntetyczny najskuteczniejszy w odstraszaniu kleszczy wśród substancji dopuszczanych do stosowania przez ludzi i zwierzęta. Ikarydyna obecna jest  w wielu preparatach przeznaczonych do stosowania przez ludzi, w tym dzieci. Jest bezzapachowa, nie powoduje podrażnień skóry i innych reakcji alergicznych. Działa odstraszająco na kleszcze, a także komary, pchły muchy, meszki.  Stężenie ikarydyny zastosowane w preparacie Insect Relief  jest skuteczne przeciwko kleszczom i komarom od 5 do 8 godzin. Warto dodać, że ikarydyna nie wykazuje szkodliwego wpływu nawet w przypadku bardzo wysokich dawek na układ nerwowy (co jest główną wadą innych preparatów syntetycznych).

 

 

.    Olejek eterycznyz liści goździków otrzymuje się przez destylację z parą wodną liści i końcówek gałęzi goździka (zastosowanie jako naturalny repelent, czyli środek odstraszający owady, szczególnie meszki.

 

Warto pamiętać: preparaty oparte tylko o naturalne roślinne składniki działają krótko i z dużo mniejszą skutecznością w porównaniu do syntetycznego składnika aktywnego – ikarydyny. Preparaty takie szczególnie szybko ulatniają się pod wpływem temperatury ciała i temperatury zewnętrznej.   
 

 Jak stosować Insect Relief?

Przed zastosowaniem preparatu należy wyszczotkować sierść psa ,,pod włos”, potem spryskać z odległości 10 cm, omijając wszystkie wrażliwe obszary (oczy, uszy, pysk). Szczególnie dobrze należy spryskać szyję i okolicę szyi oraz ogon.

Duża pojemność! Butelka 0,5 litraz wygodnym aplikatorem w formie atomizera z pompką . Wydajny i bardzo łatwy w użyciu. 

 

Skład na 1 kg: Sec-Butyl – 2 – (2-hydroxyethyl) piperidin 1 – carboxylat 80.000 mg; Geraniol 5.000 mg

Dodatkowe składniki: olejek eteryczny z goździków

Specjalne ostrzeżenia: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Unikaj przedostanie się do środowiska. Zutylizuj zawartość / pojemnik zgodnie z krajowymi przepisami.

Informacje wskazujące rodzaj zagrożenia: Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Zawiera geraniol i olejek z liści goździków. Może powodować reakcję alergiczną.
 

Uwagi dotyczące usuwania:całkowicie wyczyszczone opakowanie można wyrzucać razem z odpadami nadającymi się do recyklingu.

Używaj biocydów bezpiecznie! Zawsze czytaj etykietę i informacje o produkcie przed użyciem

Specification: ICEPAW ICEPAW Insect Relief – spray przeciwko kleszczom i owadom 500ml

Producent

Icepaw

Ilość ofert w sklepach

2

EAN

4260321916084

User Reviews

0.00 out of 5
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “ICEPAW ICEPAW Insect Relief – spray przeciwko kleszczom i owadom 500ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ICEPAW ICEPAW Insect Relief – spray przeciwko kleszczom i owadom 500ml
ICEPAW ICEPAW Insect Relief – spray przeciwko kleszczom i owadom 500ml

141,90 

ZooCena.pl
Logo