ICEPAW ICEPAW omułek zielonowargowy dla psów 500 g – wspomagający leczenie schorzeń i chorób stawów

209,44 

SKU: 883271954 Kategoria:

Oferty: ICEPAW ICEPAW omułek zielonowargowy dla psów 500 g - wspomagający leczenie schorzeń i chorób stawów

Opis: ICEPAW ICEPAW omułek zielonowargowy dla psów 500 g - wspomagający leczenie schorzeń i chorób stawów

Omułek zielonowargowy to niezwykły skorupiak. Znany jest  ze swoich rewelacyjnych właściwości wspomagających leczenie schorzeń i chorób stawów. Wspomóż zdrowie swojego zwierzaka!

ICEPAW Grunlippmuschelpulver -omułek zielonowargowy dla psów

Omułek zielonowargowy inaczej nazywany małżą nowozelandzką  jest idealny dla psów o zwiększonej aktywności, starszych psów i kotów  lub szczeniąt w fazie wzrostu, a także w przypadku psów i kotów z nadwagą lub tendencją do otyłości. Omułek marki Icepaw nie zawiera żadnych dodatków, antyzbrylaczy i barwników.

Mączka z zielonych małży nowozelandzkich (Perna Canaliculus) to naturalny dodatek dla psów i kotów wspierający funkcjonowanie układu kostno-stawowego, jest pomocny zarówno w  leczeniu jak i zapobieganiu chorobom stawów. Dbanie o stawy jest szczególnie ważne u szybko rosnących szczeniąt dużych ras, psów pracujących, psów i kotów starszych, które cierpią na związane z wiekiem problemy ze stawami, a także w przypadku psów i kotów z nadwagą lub tendencją do otyłości.   

Omułek zielonowargowy to skorupiak znany również jako nowozelandzka małża zielona (Perna canaliculus). Znany jest ze swojego korzystnego działania na stawy i kości, ze względu na zawartość kombinacji siarczanu chondroityny i glukozaminy. Glukozamina naturalnie występująca w organizmie omułka odgrywa dużą rolę w tworzeniu się tkanek chrząstnych i ścięgien. Siarczan chondroityny jest natomiast bardzo ważnym strukturalnym składnikiem chrząstki stawowej. Razem te składniki odpowiadają za odbudowę chrząstki i mazi stawowej oraz ich sprężystość i elastyczność.

 

Omułek zielonowargowy jest bogaty także w nienasycone kwasy Omega-3, które pomagają zmniejszyć stany zapalne w organizmie; pierwiastki i minerały takie jak kwas krzemowy poprawiający gęstość kości i wpływający na budowę tkanki łącznej, żelazo, wapno, fosfolipidy, sterole i witaminy A, C, E, oraz z grupy B i D.

Skład: 100% omułek zielonowargowy  

Składniki analityczne: surowe białko 53,9%, surowy tłuszcz 11%, surowe włókno 0%, surowy popiół 5,8%.

Zalecenia żywieniowe: Małe psy: 1/2 łyżeczki do herbaty, duże psy: 1 łyżeczka do herbaty dziennie. Podawać kilka razy w roku, przez minimum 8 tygodni.

Opakowanie 500g. 

Przechowywać w temperaturze pokojowej

Specyfikacja: ICEPAW ICEPAW omułek zielonowargowy dla psów 500 g – wspomagający leczenie schorzeń i chorób stawów

Producent

Icepaw

Waga

500g

Ilość ofert w sklepach

2

EAN

4260321915049

Opinie użytkowników

0.00 na 5
Dodaj opinię

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “ICEPAW ICEPAW omułek zielonowargowy dla psów 500 g – wspomagający leczenie schorzeń i chorób stawów”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ICEPAW ICEPAW omułek zielonowargowy dla psów 500 g – wspomagający leczenie schorzeń i chorób stawów
ICEPAW ICEPAW omułek zielonowargowy dla psów 500 g – wspomagający leczenie schorzeń i chorób stawów

209,44 

ZooCena.pl
Logo