Inteligentny pochłaniacz zapachów Petoneer Odor

114,00 

SKU: 883278415 Category:

Opis: Inteligentny pochłaniacz zapachów Petoneer Odor

Inteligentny pochłaniacz zapachów

Zadbaj o czystsze, świeższe i zdrowsze powietrze o przyjemniejszym zapachu za pomocą inteligentnego pochłaniacza Petoneer Smart Odor Eliminator. Wyposażony w inteligentny czujnik IR – od razu wie, kiedy należy działać. Ładowanie przez micro USB nie zajmuje wiele czasu i jest bardzo wygodne. Praca w 2 trybach sprawia, że z łatwością dopasujesz urządzenie do swoich potrzeb. Pole działania odświeżacza wynosi aż 360° – możesz więc mieć pewność, że doskonale oczyści powietrze w całym pomieszczeniu. Pozbądź się bakterii i zapomnij o przykrym zapachu dzięki Petoneer!

 

 

 

Nowoczesne rozwiązania

Poznaj możliwości ozonowania. Proces rozkładu aktywnego tlenu neutralizuje i rozkłada cząsteczki zapachu, hamuje rozwój bakterii oraz utrzymuje powietrze w czystości i świeżości. Możesz więc pożegnać tradycyjne filtry, które zamiast eliminować odór, jedynie go maskują. Ozon umożliwia utrzymanie lepszej jakości powietrza w Twoim domu na dłuższy czas. Nieprzyjemne zapachy dochodzące z kuwety Twojego kota pozostaną tylko przykrym wspomnieniem.

 

 

 

2 tryby pracy – innowacyjna wentylacja

Urządzenie może pracować w 2 trybach – wybierz ten, który bardziej Ci odpowiada. Pierwszy tryb uwzględnia wykorzystanie timera i umożliwia wypuszczanie ozonu w określonych odstępach czasowych. Drugi tryb działa w oparciu o czujnik na podczerwień. Kiedy specjalny sensor wykryje ruch, ozon zostanie wypuszczony po upływie 1 minuty. Co więcej, specjalna konstrukcja pochłaniacza umożliwia szybkie uwalnianie aktywnych cząsteczek tlenu wraz z przepływem powietrza. Odpowiada za to 3-kierunkowa wentylacja. Dzięki temu zasięg działania urządzenia mógł zostać znacznie zwiększony.

 

 

 

Inteligentny czujnik

Urządzenie zostało wyposażone w inteligentny czujnik IR, który umożliwia automatyczne działanie odświeżacza zawsze, gdy jest to potrzebne. Rejestruje on, kiedy zwierzę korzysta z kuwety. Proces odświeżania może więc zacząć się zaraz po tym, jak kot załatwi swoje potrzeby i odejdzie. Dzięki temu przykry zapach zostanie wyeliminowany, jeszcze zanim w ogóle zdążysz go poczuć.

 

 

 

Wydajny akumulator

Pochłaniacz został wyposażony w wysokiej jakości akumulator litowy o pojemności 2200 mAh. Dzięki temu jedno ładowanie pozwala na pracę urządzenia przez aż cztery dni. Zapomnij o plączących się kablach, o które łatwo można się potknąć. Nie musisz też uzależniać miejsca ustawienia urządzenia od obecności gniazdka. Bezprzewodowe działanie daje Ci wymarzoną swobodę.

 

 

 

Prosty montaż

Urządzenie jest wyjątkowo kompaktowe, możesz więc umieścić je niemal wszędzie, gdzie chcesz – nawet w kuwecie swojego kota. Dzięki magnetycznemu, samoprzylepnemu mocowaniu jego montaż jest niezwykle prosty i intuicyjny. Po prostu zdejmij naklejkę ochronną i przymocuj Smart Odor Eliminator w wybranym miejscu.

 

 

W zestawie

Petoner Smart Odor Eliminator
Kabel USB 
Mocowania samoprzylepne

 

Specyfikacja
 

Model AOE010
Wymiary 99,6 mm x 51,7 mm x 41,5 mm
Waga netto 153 g
Zasilanie Akumulator Litowy 2200 mAh
Czas pracy Ok. 4 dni
Interfejs Micro USB
Tworzywo ABS
Wejście DC 5V

 

Specification: Inteligentny pochłaniacz zapachów Petoneer Odor

Ilość ofert w sklepach

5

EAN

6930460005168

User Reviews

0.00 out of 5
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “Inteligentny pochłaniacz zapachów Petoneer Odor”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Inteligentny pochłaniacz zapachów Petoneer Odor
Inteligentny pochłaniacz zapachów Petoneer Odor

114,00 

ZooCena.pl
Logo