John Dog Kość do Żucia z Dorszem w Skórze z Dorsza 17cm

14,90 

SKU: 106771337 Category:

Opis: John Dog Kość do Żucia z Dorszem w Skórze z Dorsza 17cm

KOŚĆ DO ŻUCIA Z DORSZEM W SKÓRZE DORSZA 17cm JOHN DOG

Aromatyczny, naturalny przysmak dla psa, który możesz podawać jako nagrodę, która zajmie Twojego psa przez dłuższą chwilę.

Idealny dla psów od 12. miesiąca życia. Zawiera kwasy omega-3 i omega-6, których korzystny stosunek, w przeciwieństwie do współczesnej diety psa, która dostarcza głównie kwas omega-6, pozytywnie wpływa na układ krążenia, serce czy pomaga w utrzymaniu prawidłowej wagi ciała. Dodatkowo żucie i gryzienie, ulubione aktywności większości psów, pomagają w utrzymaniu prawidłowej higieny jamy ustnej, redukując osadzanie się kamienia nazębnego.

Podawaj maksymalnie 2 gryzaki dziennie i tylko wtedy, kiedy pies jest pod Twoim nadzorem. Dostosuj rozmiar gryzaka do wielkości Twojego psa.

Kości do żucia zostały wyprodukowane ze skór wołowych, garbowanych bez użycia chromu. Tego typu surowiec wykorzystywany jest m.in. do produkcji kolagenu, żelatyny spożywczej czy osłonek do wędlin. Surowiec po przeklasyfikowaniu ma zastosowanie w produkcji gryzaków. Wypełnienie kości zostało zmielone i otoczone skórą z dorsza. Produkt przeznaczony do spożycia wyłącznie dla psów.

Składniki: 94% skóra wołowa, 5% skóra dorsza, 1% penis wołowy.

Składniki analityczne: Białko surowe 89,60%; Oleje i tłuszcze surowe 1,94%; Włókno surowe 0,20%; Popiół surowy 0,91%; Kwasy omega-31,18%; Kwasy omega-60,33%

Specification: John Dog Kość do Żucia z Dorszem w Skórze z Dorsza 17cm

Producent

John Dog

Ilość ofert w sklepach

1

EAN

5903246844283

User Reviews

0.00 out of 5
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “John Dog Kość do Żucia z Dorszem w Skórze z Dorsza 17cm”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

John Dog Kość do Żucia z Dorszem w Skórze z Dorsza 17cm
John Dog Kość do Żucia z Dorszem w Skórze z Dorsza 17cm

14,90 

ZooCena.pl
Logo