John Dog Kość do Żucia z Łososiem w Skórze z Łososia 17cm

14,90 

SKU: 106771355 Kategoria:

Oferty: John Dog Kość do Żucia z Łososiem w Skórze z Łososia 17cm

Opis: John Dog Kość do Żucia z Łososiem w Skórze z Łososia 17cm

KOŚĆ DO ŻUCIA Z ŁOSOSIEM W SKÓRZE Z ŁOSOSIA JOHN DOG

Naturalny gryzak dla psa odpowiedni dla psów w każdym wieku. Sprawdzi się jako wysokobiałkowa przekąska w ciągu dnia. W 100% naturalny gryzak, bez dodatku zbóż, glutenu, sztucznych barwników, konserwantów i cukru.

Wysokobiałkowy gryzak dla psa, którego ogromną zaletą jest korzystny stosunek kwasów omega-3 do omega-6, podczas gdy współczesna psia dieta dostarcza głównie kwasy omega-6. Wysoki stosunek omega-6 do omega-3 może prowadzić do chorób układu krążenia, serca, otyłości czy nowotworów. Wyjątkowy aromat zmotywuje Twojego psiaka do wytrwałego żucia i gryzienia, które wspomagają utrzymanie właściwej higieny jamy ustnej, ograniczając osadzanie się kamienia nazębnego.

Dopasuj rozmiar kości do wielkości swojego psa. Podawaj maksymalnie 2 gryzaki dziennie i tylko wtedy, kiedy pies jest pod Twoim nadzorem.

Kości do żucia zostały wyprodukowane ze skór wołowych, garbowanych bez użycia chromu. Tego typu surowiec wykorzystywany jest m.in. do produkcji kolagenu, żelatyny spożywczej czy osłonek do wędlin. Surowiec po przeklasyfikowaniu ma zastosowanie w produkcji gryzaków. Wypełnienie kości zostało zmielone i otoczone skórą z łososia. Produkt przeznaczony do spożycia wyłącznie dla psów.

Składniki: 94% skóra wołowa, 5% skóra z łososia, 1% penis wołowy.

Składniki analityczne: Białko surowe 91%; Oleje i tłuszcze surowe 2,3%; Włókno surowe 1,3%; Popiół surowy 1,0%; Kwasy omega-3 0,9%; Kwasy omega-6 0,6%

Specyfikacja: John Dog Kość do Żucia z Łososiem w Skórze z Łososia 17cm

Producent

John Dog

Ilość ofert w sklepach

1

EAN

5903246844269

Opinie użytkowników

0.00 na 5
Dodaj opinię

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “John Dog Kość do Żucia z Łososiem w Skórze z Łososia 17cm”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

John Dog Kość do Żucia z Łososiem w Skórze z Łososia 17cm
John Dog Kość do Żucia z Łososiem w Skórze z Łososia 17cm

14,90 

ZooCena.pl
Logo