Penetrator neutralizator zapachów Psa + Gratis ***

54,49 

SKU: 873961039 Category:

Opis: Penetrator neutralizator zapachów Psa + Gratis ***

PowAir Płyn nie ma sobie równych w walce z najgorszymi zapachami odzwierzęcymi i występującymi na przedmiotach, materiałach i w powietrzu. Gwarancją skuteczności PowAir Penetrator jest absorbcja zapachu na każdej powierzchni, działając już u jego źródła. Podwójne działanie preparatu zapewnia wyciąg z 40 olejków eterycznych oraz enzymatyczna formuła. Jest to jeden z najlepszych produktów na rynku, który sprawdza się w każdej sytuacji, eliminując nieprzyjemne zapachy, które do tej pory wydawały się niemal niemożliwe do usunięcia. Płyn nie maskuje niechcianej woni, ale skutecznie ją usuwa. Pozwala zwalczyć najgorsze zapachy organiczne, takie jak mocz zwierząt, a także nieprzyjemną woń pozostawioną na dywanach, meblach, ubraniach, a nawet twardych powierzchniach, takich jak drewno lub beton. Idealny do natychmiastowej neutralizacji nieprzyjemnego zapachu:        Moczu zwierząt i ludzi        Dymu papierosowego        Stęchlizny        Drewna i betonu        Ropy i benzyny        Jedzenia        Spalenizny        Rozpuszczalników, klejów        Farby po malowaniu        Wymiocin        Obuwia        Oraz wszystkich innych zapachów organicznych i nieorganicznych                                      Likwiduje każdy zapach bez wyjątku! Zalety:        Najskuteczniej usuwa mocz zwierząt        Usuwa najgorsze możliwe zapachy        Działanie u źródła nieprzyjemnego zapachu        Podwójne działanie – wyciąg z 40 olejków i enzymatyczna formuła        Neutralizuje zapachy na twardych powierzchniach – drewno, beton        Jeden z najlepszych neutralizatorów zapachów na rynku Sposób użycia:
Rozpylić w powietrze lub na powierzchnię o niechcianym zapachu. Zapach:
Tropical Breeze – zapach tropikalny Pojemności:
464ml Produkt naturalny, w pełni ekologiczny, nie szkodzi zdrowi ludzi i zwierząt. Nie należy jednak go spożywać i chronić oczy.
UWAGA!!! Preparat może podrażnić oczy – w razie kontaktu z oczami, należy przemyć je wodą. Trzymać z dala od dzieci.
Jeśli nie wiesz jak zastosować ten produkt lub czy możesz go użyć do własnych potrzeb, skontaktuj się z nami, a udzielimy fachowej porady zastosowania i skutecznego użycia.

Specification: Penetrator neutralizator zapachów Psa + Gratis ***

Ilość ofert w sklepach

9

EAN

0624493031657, 0624493730055

User Reviews

0.00 out of 5
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “Penetrator neutralizator zapachów Psa + Gratis ***”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Penetrator neutralizator zapachów Psa + Gratis ***
Penetrator neutralizator zapachów Psa + Gratis ***

54,49 

ZooCena.pl
Logo