Powair Penetrator Usuwa Niechciany Zapach

88,89 

SKU: 873961038 Category:

Opis: Powair Penetrator Usuwa Niechciany Zapach

PowAir Penetrator o pojemności 1L, to butelka uzupełniająca, pozwalająca na oszczędności, ale również pozwala cieszyć się pięknym zapachem otoczenia na dłużej! Nie ma sobie równych w walce z najgorszymi zapachami występującymi wokół kuwety, na przedmiotach, materiałach i powietrzu. Gwarancją skuteczności PowAir Penetrator jest absorbcja zapachu na każdej powierzchni, działając już u jego źródła. Podwójne działanie preparatu zapewnia wyciąg z 40 olejków eterycznych oraz enzymatyczna formuła. Jest to jeden z najlepszych produktów na rynku, który sprawdza się na niemal każdych powierzchniach, eliminując nieprzyjemne zapachy, które do tej pory wydawały się niemal niemożliwe do usunięcia. PowAir Penetrator nie maskuje niechcianego zapachu, ale skutecznie go usuwa. Pozwala zwalczyć najgorsze zapachy organiczne, takie jak mocz zwierząt, a także nieprzyjemną woń pozostawioną na dywanach, meblach, ubraniach, a nawet twardych powierzchniach, takich jak drewno lub beton. Idealny do natychmiastowej neutralizacji nieprzyjemnego zapachu:        Moczu zwierząt        Dymu papierosowego        Stęchlizny        Drewna i betonu        Ropy i benzyny        Jedzenia        Spalenizny        Rozpuszczalników, klejów        Farby po malowaniu        Wymiocin        Obuwia        Oraz wszystkich innych zapachów organicznych i nieorganicznych                                       Likwiduje każdy zapach bez wyjątku! Zalety:        Najskuteczniej usuwa mocz zwierząt        Usuwa najgorsze możliwe zapachy        Działanie u źródła nieprzyjemnego zapachu        Podwójne działanie – wyciąg z 40 olejków i enzymatyczna formuła        Neutralizuje zapachy na twardych powierzchniach – drewno, beton        Jeden z najlepszych neutralizatorów zapachów na rynku Sposób użycia:
Rozpylić na powierzchnię, materiał lub powietrze o niechcianym zapachu.
Preparatu nie należy stosować w połączeniu z tradycyjnymi, chemicznymi środkami czyszczącymi, ponieważ działanie środka będzie niwelowane.
UWAGA!!! Preparat może podrażnić oczy – w razie kontaktu z oczami, należy przemyć je wodą. Trzymać z dala od dzieci. Wariant zapachowy:
Nuta Owocowo-cytrusowa Pojemność:
922ml

Produkt naturalny, w pełni ekologiczny, nie szkodzi zdrowi ludzi i zwierząt. Nie należy jednak go spożywać i chronić oczy.

Jeśli nie wiesz jak zastosować ten produkt lub czy możesz go użyć do własnych potrzeb, skontaktuj się z nami, a udzielimy fachowej porady zastosowania i skutecznego użycia.

Specification: Powair Penetrator Usuwa Niechciany Zapach

Ilość ofert w sklepach

3

EAN

0624493030056

User Reviews

0.00 out of 5
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “Powair Penetrator Usuwa Niechciany Zapach”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powair Penetrator Usuwa Niechciany Zapach
Powair Penetrator Usuwa Niechciany Zapach

88,89 

ZooCena.pl
Logo