Quiko bactador koncentrat 1 litrów | Neutralizator oraz fleckenent również | biologiczna środek czystości 250160

70,85 

SKU: 104463122 Category:

Opis: Quiko bactador koncentrat 1 litrów | Neutralizator oraz fleckenent również | biologiczna środek czystości 250160

Mikrobiologiczny środek do usuwania plam i nieprzyjemnych zapachów Ardap Care pozwala na skuteczne i przyjazne dla środowiska czyszczenie powierzchni, z którymi styczność mają zwierzęta. Wysokoskuteczna technologia z mikroorganizmami niezawodnie usuwa w szczególności zabrudzenia organiczne oraz zapachy – nie tylko je maskując. Ten mikrobiologiczny środek nadaje się do zastosowania nie tylko w miejscach przeznaczonych wyłącznie dla zwierząt (kuwety, legowiska, transportery itd.), ale również w miejscach, gdzie właściciel i pupil razem spędzają czas (meble, samochody, dywany itp.). Odplamiacz i neutralizator zapachów Bactador jest bezwonny i polecany przez lekarzy weterynarii. Ardap Care Bactador neutralizator zapachów i odplamiacz w skrócie: Mikrobiologiczny spray usuwający plamy i nieprzyjemny zapach. Niezawodna higiena: w bezpośrednim otoczeniu zwierząt, w domu, w firmie, w placówkach weterynaryjnych. Zrównoważone i efektywne usuwanie plam i zapachów: plamy i zapach odchodów, moczu, potu, śliny, wymiocin oraz jedzenia i picia. Z naturalnymi mikroorganizmami: aktywne bakterie wchłaniają organiczne zanieczyszczenia i trawiąc je, całkowicie eliminują plamy i nieprzyjemny zapach. Łatwy w użyciu i przyjazny dla środowiska: nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt i roślin. O długotrwałym działaniu. Bezwonny. Polecany przez lekarzy weterynarii. Wyprodukowano w Niemczech. Jako gotowy do użycia spray w praktycznej butelce z pompką lub jako koncentrat do rozcieńczenia. Zawartość: 750 ml (spray) lub 1 l (koncentrat – odpowiada maks. 5 l gotowego roztworu czyszczącego). Stosowanie Spray: Stosować według potrzeb. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Środek rozpylić nad wcześniej oczyszczoną z większych zabrudzeń powierzchnię. Pozostawić do wyschnięcia, nie spłukiwać wodą. W przypadku uporczywych plam czynność należy powtórzyć. Koncentrat: Przy pierwszym użyciu lub w przypadku silnych zabrudzeń: proporcja 1:10 ( = 100 ml na 1 l wody). Przy normalnym czyszczeniu lub w przypadku zwykłych zabrudzeń: proporcja 1:50 (= 20 ml na 1 l wody). Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Środek zmieszać z wodą w odpowiedniej proporcji. Wstępnie oczyszczoną z większych zabrudzeń powierzchnię wytrzeć na mokro środkiem Bactador lub rozpylić nad nią środek za pomocą butelki ze spryskiwaczem. Pozostawić do wyschnięcia, nie spłukiwać wodą. W przypadku uporczywych plam czynność należy powtórzyć. Wskazówka dotycząca bezpieczeństwa: Preparat nie nadaje się do spożycia. Nie wystawiaj butelki na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Chroń przed mrozem. Nie używaj w połączeniu z innymi środkami czyszczącymi.

Specification: Quiko bactador koncentrat 1 litrów | Neutralizator oraz fleckenent również | biologiczna środek czystości 250160

Producent

Quiko

Ilość ofert w sklepach

1

EAN

4019181501608

User Reviews

0.00 out of 5
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “Quiko bactador koncentrat 1 litrów | Neutralizator oraz fleckenent również | biologiczna środek czystości 250160”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Quiko bactador koncentrat 1 litrów | Neutralizator oraz fleckenent również | biologiczna środek czystości 250160
Quiko bactador koncentrat 1 litrów | Neutralizator oraz fleckenent również | biologiczna środek czystości 250160

70,85 

ZooCena.pl
Logo