URINE OFF URINE OFF Psy i szczenięta Odświeżacz i odplamiacz moczu spray 500 ml DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ!

62,99 

SKU: 102570349 Category:

Opis: URINE OFF URINE OFF Psy i szczenięta Odświeżacz i odplamiacz moczu spray 500 ml DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ!

Receptura usuwająca mocz psów oraz szczeniąt

Likwiduje świeże oraz zastałe zabrudzenia moczem, rozkłada kryształy kwasu moczowego, eliminując naturalną przyczynę wyzwalania odruchu znakowania terenu przez psy.

Produkt idealny dla psów oraz szczeniąt – przyspiesza domową tresurę i przyczynia się do lepszej ochrony przed nawykiem niewłaściwego oddawania moczu.

Co to jest Urine Off i jak działa?
Urine Off to wysoko skoncentrowana technologia bioenzymatyczna całkowicie usuwająca plamy i nieprzyjemne zapach, poprzez eliminację głównego składnika moczu, jakim jest kwas moczowy.

Mocz, to pospolite źródło powstawania nieprzyjemnego zapachu oraz plam, które mogą prowadzić do szerzenia się szeregu infekcji. Jest trudny do usunięcia ponieważ skrystalizowany kwas moczowy pozostaje widoczny jako plamy w fugach czy na innych porowatych powierzchniach nawet na lata. Tradycyjne odplamiacze usuwają składniki moczu, ale nie niszczą jego podstawowego komponentu kwasu moczowego. Większość domowych środków do czyszczenia plam pochodzących z moczu tylko maskują nieprzyjemne zapachy lub też usuwają je tylko na jakiś czas. W przeciwieństwie do nich, Urine Off zjada proteiny oraz kryształy kwasu moczowego usuwając tym samym przyjazne rozwojowi bakterii środowisko.

Wszystkie produkty Urine Off spełniają unijne standardy dotyczące biodegradacji. Nasze produkty nie zawierają alkoholu, etanolu, czynników odwadniających. W naszych produktach zastosowaliśmy tylko surowce pochodzenia naturalnego, z olejkami zapachowymi włącznie.

Urine Off działa na wszystkich typach powierzchni, łącznie z podłogami oraz płytkami łazienkowymi. Od momentu wejścia na rynek, Urine Off odniósł zdumiewający sukces a dziś sprzedawane są w ponad 30 krajach świata.
Urine Off całkowicie i dokładnie usuwa plamy moczu oraz nieprzyjemne zapachy.
Gwarantowany efekt nawet na plamach bardzo starych, głęboko zalegających.
Specjalny produkt do usuwania plam z moczu psów, kotów oraz innych zwierząt domowych, skuteczny nawet na mocz fretki. Usuwa też zabrudzenia z wymiocin, biegunki, krwi oraz innych plam pochodzenia organicznego.

Specification: URINE OFF URINE OFF Psy i szczenięta Odświeżacz i odplamiacz moczu spray 500 ml DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ!

Producent

Urine Off

Ilość ofert w sklepach

2

EAN

0811665016943, 811665016943

User Reviews

0.00 out of 5
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “URINE OFF URINE OFF Psy i szczenięta Odświeżacz i odplamiacz moczu spray 500 ml DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ!”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

URINE OFF URINE OFF Psy i szczenięta Odświeżacz i odplamiacz moczu spray 500 ml DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ!
URINE OFF URINE OFF Psy i szczenięta Odświeżacz i odplamiacz moczu spray 500 ml DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ!

62,99 

ZooCena.pl
Logo